| SasukeKun87 a întrebat:

Reckturi bune și glume?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e verde si urca pe perete?
Un castravete curajos? ....cred ca o stie toata lumea...dar asta e. Iti recomand sa cauti pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa demonstrat științific că boasele la a doua spălare sunt mai curate

| Anonima163333 a răspuns:

Rekturi bune:
1.Ba,stiu de ce s-a scfundat Titanicul, s-a ciocnit de tine.
2.Esti asa de gras incat vine remorca sa te ia de la scoala.
3. Daca iti dau o flegma te cauta mama ta cu submarinul.
4.Te crezi scumpa, dar te-am cunoscut la reduceri.
5. Daca as spune ca esti prost, as jigni prostii.
6.De cand te-am cunoscut ma pot numi om de stiinta.Am aflat singura creatura care traieste fara creier.
7.Inchide gura ca poluezi natura.
Glume bune:
1.M-a interogat odata politia dar nu m-am emotionat deloc.Nevasta-mea pune intrebari mult mai grele.
2.Roman speriat ca are COVID dupa ce a gustat rosii din supermarket.
-Nu au niciun gust!
3.Vaslui este singurul judet cu mai multe batai decat inima.
4.Mama intra in dormtorul fiului sau, Bula sa-l trezeasca pentru a pleca la scoala, dar il gaseste plangand.
-Fiule de ce plangi? il intreaba ea.
-Am visat ca scoala luase foc.
Mama incearca sa il consoleze.
-Nu mai plange, scumpule, e doar un vis.
-Pai tocmai de-asta plang!
5.Pun mereu poza cu sotia si cu copilul meu si imi amintesc de ce n-am bani.

| BenteStefan a răspuns:

Poate ca sunt eu prost dar macar cand ma uit la tine prind curajrolling on the floor

| xjsirng a răspuns:

Te.a facut dumnezeu cu un cap si un creier, le-ai pierdut pe drum?