| Anonima_2658 a întrebat:

Romanii au talent...cum >e?:
:X

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Real

| giuly a răspuns:

Daca a canta la frunza, la tastatura telefonului si alte asemenea inseammna talent, atunci suntem cel mai talentat popor!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Te referi la emisiunea aia care promoveaza non-valori? cum sa fie...o copie tampita,ca majoritatea emisiunilor televiziunii romanesti.Un kitch.Un circ ieftin consumat de un public pe masura.
Ca sa-ti completez propozitia:Romanii au talent la furat,la a se face de cacao-n public,la mancat shaworme, la baut bere, la a-si jigni semenii...

| Tourniquet a răspuns:

Au? Chiar AU?! :o

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Tweetymrrr a răspuns:

E cam asa:ti-as canta mai mult, da` nu mai am bateriehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Cereala a răspuns:

Da este foarte adevarat si giuly are dreptate dar nu sunt sigura ca sunt descoperiti toti romanii thinking bine ca mai mult romanii sunt buni la facut tampenii daca asta ar fi un sport am fi primi din lume

| a răspuns:

Lol,pe bune?
Unii chiar au talent ca tipu ala din Timisoara care se misca parca nu ar avea oase in corp si baiatu ala din Piatrat Neamt cu vocea aia O.o
Aia,da.
Eu m-am uitat si la "Britain's got talent",pana si numele l-am copiat, sa nu mai zic de sala, care seamana perfect.
Si Mihai vrea sa fie Simon Cowell or something?

| i44na a răspuns:

Super, merita sa te uitilaughing. noi suntem romani si ROMANII AU TALENT!laughing

| xPinkSunShine a răspuns:

Este frumoasa emisiunea. Daca vrei sa razi, uita`te.
Deabia astept sa ma uit astazi, 25 februarie 2011.

Pa, pa happy

| Șușșș a răspuns:

Pai romanii au super-talent,si mihai petre o uraste pe Gaga, asta e sigur laughing
Daca ai chef de ras, neaparat uita-te laughing

| Adorable a răspuns:

Buna!
Am descoperit ca avem cu adevarat talent, in multe domenii.
Felicitari celor ce au avut curajul necesar pentru a urca pe scena!

| Cosmin9 a răspuns:

E una dintre cele mai bune emisiuni TV, pacat ca este "copiata" din alta tara... tongue

| emy_2307 a răspuns:

Este o emisiune interesanta...si sa-ti mai spun ceva.laughing.si mama se uita.acum vorbind serios.ma bucur ca is romanca.si ar trebui ca toti sa ne mandrim.:X