| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Sa mai inveselim atomosfera.Iar.
http://i.imgur.com/xGU1x7g.png

Răspuns Câştigător
| BideuSeIntoarce a răspuns:

Morala:Nu indoiti sticlele de pepsi.

35 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Splendid, T/A mai traieste dupa atata timp. Splendid.

| CautNume a răspuns (pentru Bogdanux):

A rezistat si invaziei cu oi...

| AikkoxD a răspuns:

Mânca-ţi-aş seminţele, ţi-e greu să-mi faci părul mai lung?

| Polaris a răspuns:

Nigănigănigănigănigănigă.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

Apropo,nenea Polaris, vrem partea a IV-a.

| Polaris a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dar mi-e leneeee.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

Iti faci chef.Am chef de ras, omule.
Vreau sa il vad pe Aku.

| Polaris a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dar abia mi-am luat chitara sad. Promit că am să fac o chestie mai lungă, cu mai multe linkuri și mai mult fir narativ, na!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

A,te inteleg.
Apropo:Vezi sa bagi si figuri de stil.

| Polaris a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

"Într-o zi de aprilie, când codrii tremurau stingheri sub lumina morbidei luni, Aku și-a dezlănțuit puterea asupra lumii din nou. Polaris, uimit de înfățișarea-i celestă, colosală și înspăimântătoare, strigă cu glas tremurat:
- Bă! Da, bă, ăla mare!"

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

Suna exhaustiv.
George Bacovia i-a scris lui Polaris urmatoarea:
"Polaris,scriitor ca tine
Nu mai gasesti in lume,
Numai pe George,adica pe mine,
Plus ca-s si modest,ca da bine."
Grigorescu: "Imi place cum pune Polaris in evidenta felul terminologiei existentiale, data de determinarea generala. Pune in intuneric o tema tedilecta, motivul lui Aku, in deplina concordanta cu apuria imoralitatii.
O degringolada totala, as putea spune.Genial,sa-mi dau doua palmi."

| Polaris a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Edgar Allan Poe: "Dap, mișto."

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

Bine,chiar as vrea sa ne predea asa ceva, dar e prea frumos ca sa se intample.
Multumesc ca mi-ai asigurat viitorul.
Ma fac critic literar.

| Polaris a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aș face un comic doar cu muște, că-s mai ușor de desenat.
Desenez de o oră și abia am 18 cadre. laughing Bine că vreți voi detalii.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Polaris):

Pe mine ma poti face si musca daca vrei.
Dar sa arate asa:
http://i.imgur.com/4qIKKlg.jpg

| Ashadow a răspuns:

Si puteam sa jur ca-i Phineas...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Păi nu-i?! o-o

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cica n-ar fi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Minciuni.
Aberaţii.

Ce altceva să fie, dacă nu Phineas?!

| Xtadelo a răspuns:

Acum pot sa dorm linistita.

| W3R4 a răspuns:

Şi profu' meu de mate a desenat odată acelaşi desen, şi un băiat mai din fundu' clasei strigă: "Domnu', da' desenaţi-l şi pe Ferb!"

| Fridăm a răspuns:

Monstă' la putere - Face oile să stea pe tavan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahahahahahahahahahahah nu.

Acum serios. Scrie-ţi testamentul.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Tare. Si... Fii antenă parabolică: am parul saten deschis mai spre blond suvitat. In comicurile mele mi-e lene sa combin culori ca sa-mi iasa si mi-am facut parul blond complet laughing

| GiAnca a răspuns:

Ai inveselit-o.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Da, l-am sponsorizat. Oarecum... big grin

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Din nou.

| tlaura a răspuns:

smug

| tlaura a răspuns:

Ai inveselit-o laughing

| tlaura a răspuns:

Ce-m place numele tau smug

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru tlaura):

Si mie imi place al tau.
Suna gustos.

| Iubareata22 a răspuns:

Im cam place!

| mynameismada a răspuns:

Ashadow si cu QueenX sunt cei mai tari whistling