| ZoOzOLe a întrebat:

Sa nu mai ziceti ca cocalari nu sunt patrioti, asta este un exemplu concret :
http://cocalari.com/wp-content/uploads/2010/11/mandru.jp g

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Mda...dar tot prosti au ramas...patrioti prosti cam ca base

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu unul nu sunt nationalist

| Musique a răspuns:

Sunt mândru` că nu ştie să scrie MANDRUCĂ, dar mai mândră îi ROMÂNIA!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Si de unde stii ca este masina unui cocalar?

| Criiiiiiiis a răspuns:

@ZoOzOLe - Si tu te iei dupa link?

| Ciufuliciii a răspuns:

Tu chiar ai impresia ca cocalarii[virgula] umbla cu "Volvo" de-astea?straight face[am specificat"de-astea"ca sunt unele belea=p~]

Daca era vreun Mercedes, BMW, Ferrari.mai ziceamtongue

| ZoOzOLe explică:

@CriiisFaceLegeaAşaCăTaci pentru ca poza dupa cum bine vezi link-ul
(http://cocalari.com/wp-content/uploads/2010/11/mandru.jp g) este luata dupa cocalari.com! *se gandeste logic*

| ZoOzOLe explică:

Din cate stiu de obicei cocalarii umbla cu masina neimatricultate in Romania, iar sa scrii pe propria masina imatriculata in alta tara ca iti iubesti tara fara sa paltesti taxa de imatriculare mi se pare tipic cocalaresc
@Ciufuliciii sper ca ai vazut despre ce model de volvo este vorba, tinand cont ca poza este mai veche...

Întrebări recente