| nonna a întrebat:

Sa zicem ca mancati o felie de pizza mare si foarte gustoasa ati luat o muscatura din ea si la un moment dat ii ies 2 picioare si iti zice:
-Nu ma mai manca
-Continuati voi... cele mai amuzante primesc funditatongue si restul VOT!

Răspuns Câştigător
| DebbyBR a răspuns:

Ii frig una in cap cu tigaia si o halesc in continuare laughing

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ai si tu un creier de balena... pffff copii mai multa scoala mai putin TPU

Răspuns utilizator avertizat
| AcidCuSange a răspuns:

Deci...
-Nu mai manca!
-Da' de ce?
-Esti gras si mare, nu inteleg de ce mananci atat.Nu te poti abtine?! Tin la TPU si nu vreau sa il halesti si pe ala.
-Da...Cam ai dreptate...Dar pot macar sa mananc intrebarea @nonnei? Are o intrebare asa de gustoasa si apetisanta!

| YepIsSuspended a răspuns:

Taci sau vrei sa faci cunotinta cu Iustinel!?

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu zic:
-dc sa nu mai mananca?
-fiindca vreau eu sa-mi fac unghiutele multicolore.laughing
-pai si eu vreau sa fac ceva cu ea!
-ce vrei tu sa faci cu ea omuletule?
-sa o pun in tigaie ca sa apuce si vara mea sa manancelaughingrolling on the floor
-pai daca vara ta vreaa asa de mlt sa manance o mananca de pe piciorusul meu mic si delicatlaughing
sper ca ta amuzatrolling on the floorpe mine da!laughing:0)

| Caricatură a răspuns:

Eu:Ma rog...mi-e foame.
Pizza:Te rooooooooooooooooog te rogggggggggggggggg
Eu:Bine...nu trebuie sa te pizzesti(ratoiesti) la mine.
peste cateva secunde
*merge la baie*
Eu:Tu-ti buburuza matii, de ce nu mi-ai zis ca esti expirata?

| Eva a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ti-a vorbit abia dupa ce i-au iesit picioarele. Entitatea asta noua are corzile vocale plasate la genunchi?

| KobraRipper a răspuns:

Eu:Vrei sa ne bulim in stilul FU-TAI?
Pizza:Ia sa te vad!
*iau o tigaie*Eu:Simte-mi furia!
*BANG!*
(I don't want to see)
*halesc pizza in continuare*