| VulpitzaSakura a întrebat:

Sal TPU!
Va voi pune o intrebare ( eu stiu raspunsul coresct )
la care sa raspundeti prin da sau nu.
Cand primesc desteule raspunsuri va voi explica mai bine intrebarea :
Daca intru intr-o incapere care ma duce la 3 usi si eu intru pe a 3-a usa care ma duce la 8 usi si intru pea 4-a care ma duce la o usa pe care scrie : INTERZIS PROSTILOR!
intri sau nu?

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Intru! Nu-s proasta!

27 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Esti prost daca ai ajuns pana acololaughing?

| anad a răspuns:

Daca scrie "interzis", pentru mine e lege, clar ca nu intru fiindca eu respect legile si regulamentele! Caut usa a cincea ca ea urmeaza!

| Mitsa a răspuns:

Da. Nuu's proastabatting eyelashes

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Bineînţeles că nu voi intra. Toţi proştii se consideră inteligenţi. De fapt e o cameră plină de proşti. Şi dacă nu ar fi aşa, oricum nu mă consider eu prea inteligent...
Da, ştiu, mă voi umple de stupid. E alegerea voastră.

| pwp a răspuns:

Da happy
nu sunt proasta, dar nici desteapta nu ma cred big grin

| kiky278 a răspuns:

Intru

| ăăăă a răspuns:

Da

| LolNope a răspuns:

Intru ca nu sunt proasta.

| MBG a răspuns:

Intru! Nu-s prost

| NoMusicNoLife a răspuns:

Da

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Intru

| CriCri a răspuns:

Da

| A12NDRA a răspuns:

Da, intru.

| Tokha a răspuns:

Intru... fără discuţie...nu sunt eu proastă

| Roberta00 a răspuns:

Da intru ca nu st proasta ca sa stau afara

| Cumica a răspuns:

Intru

| Selly13 a răspuns:

Da

| Selly13 a răspuns:

Zine odata nu vezi ca ai 23 de raspunsuri haide

| DyTz@ a răspuns:

Nu pentru ca e ca si cum ai zice INTERZIS ba prostilor! big grin corect sau nu?

| Kate21 a răspuns:

Intru

| DreamingAloud a răspuns:

Da

| Ella98 a răspuns:

Intru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de zis...probabil e vreo smecheie cu numerele sau siu eu.tonguetonguein fine:Xtzeaw! pup la totitonguetongue:*

| narutotruefan a răspuns:

Am mai primit intrebarea asta si prima data am zis ca nu intru dar apoi mi-am dat seama...deci intru!

| VulpitzaSakura explică:

Mrog fiecare a zis ce a vrut dar corect era sa ziceti ca intrati

| VulpitzaSakura explică:

Fiecare a zis ce a vrut dar corect era sa ziceti ca intrati

| VulpitzaSakura explică:

Ok vad ca am destule raspunsuri (scuze dar am uitat ca trebuie sa dau si exlicatie la intrebare) asa.deci corect era sa spuneti ca intrati pentru ca pe usa scria interzis prostilor deci prostii nu intra.