| fantasy01 a întrebat:

Cine e Mufla? T/A

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......blabla.jpg
she is high...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Un user

| Muflă a răspuns:

@Bideu: De asemenea, dacă puneai "ă"-ul unde trebuie dădeai de-o fufă cu părul albastru care setează luminozitatea prea mare la poze, astfel încât nu se mai înţelege nimic. Îmi cer scuze dacă-i dezamăgesc pe cei care credeau că arăt ca Miss Univers pe un câmp cu floricele.

| Muflă a răspuns:

@giuly: N-am facebook... deci nu mă lasă să văd ce-i acolo
@mhn: Era un forum despre animale. Au postat şi alţi oameni poze cu ei, nu doar eu. Nu e minunat cum stăpânii seamănă atât de mult cu animăluţul lor drag? *îi aruncă seminţe lu' tanti*

| Muflă a răspuns:

Deja 4 de amuzant? E aşa funny moaca mea? 0_o

| Muflă a răspuns:

Dacă zici tu, Bya._."

| Bya132 a răspuns:

@Muflă, arăți șmecher:
http://i.imgur.com/j09u0.png

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Muflă.

| NOBODY a răspuns:

Never know about her

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Una, alta...

| Ciufuliciii a răspuns:

Ala mic si negru de respira greu:d

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Hessed Mufla (1992)
95 min - Drama
Against the backdrop of AIDS, the film explores two families, each with a gay son. cool, huh?

| Työlki a răspuns:

Numele de cod:Miruna
Ani:printr-o informatie secreta am aflat ca are 16
Haioasa, cu o imaginatie bogata
*isi termina tema la romana*
Hah, ce spuneai?

| αndï a răspuns:

Uuu muflă. esti bună, nu ne combinăăăăăm? big grin

| Reew a răspuns:

De ce cand am scris pe Google la images "mufla", am vazut si poza pe care o ai tu la profil?

| Rapture a răspuns:

@Muflă
5.

| FantomaTurcoaz a răspuns:

MÚFLĂ, mufle, s.f. 1. Cameră a unui cuptor industrial sau de laborator, cu pereți refractari, în care materialul supus încălzirii nu vine în contact cu combustibilul sau cu gazele de ardere. 2. Dispozitiv construit din mai mulți scripeți, folosit pentru ridicarea greutăților mari. – Din fr. moufle.

Am gasit in dictionar pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Măta.