| BODYSS a întrebat:

cine stie niste programe\aplicatii similare ca JIB JAB?

daca stiti va rog sa imi spuneti cat mai rapid.

4 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Nu exsta

| BODYSS explică (pentru LaChatte):

Cum adica? auzi cand vine craciunul, du-te pe google si scrie elf yourself sau du-te pe google acuma si scrie, dar nu o sa mearga, intra pe youtube si scrie elf yourslef si dai pe primul vid sau al 2 - lea. cica nu exista. stii tu daca exista sau nu? eu decat elf yourself si jib jab stiu.

| LaChatte a răspuns (pentru BODYSS):

Daca stii, atunci dc mai intrebi?!

| BODYSS explică (pentru LaChatte):

Cred ca trebuie sa verifici raspunsul pe care ti l-am dat mai devreme, am zis ca numai jib jab si elf yourself stiu. altele nu