| robitza123 a întrebat:

Sall TPU
imi puteti spune si mie niste glume?
Dar va rog sa nu fie prea lungi.preferabil mai scurte
ca sa le pot invata laughing)))
wave

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

"Ce cauta o blonda in desert? sterge praful"; "Hei esti foarte frumoasa! Da? Multumesc ma flatezi.Pentru putin deci cate trenuri te-au calcat?" Vrei sa vezi cum faci un prost sa faca ce ii spun eu? Da! A.da nu mai stiu scuze..ridica putin mana dreapta sus, acum mana stanga, uita-te in jos, uita-te in sus.Dar ce am? Vezi? te-am facut sa faci ce spun eulaughing)".fa-le prietenilor tai cred ca le vor placea

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai uite o gluma.UN om avea probleme cu usile de la masina..inchidea o usa se deschidea cealala..Si intr-o zi patronul ii spune ca trebuie sa mearga undeva.El ii raspunse ca are probleme cu usile..Hai sa vedem ce problema ai..Si au vazut ei problema si zic:Hai inchide tu usa asta si eu pe cealalta si sa vedem ce se intampla..procedeaza in felul urmator si li se dechide capota..Nu mai stiua ce sa faca cu masina batranului. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| MudvayneMurderer a răspuns:

De ce a trecut puiul strada? Ca sa ajunga pe partea cealalta.
Cum se numeste un barbat intre 2 blonde? Interpret.