| cosmos1010 a întrebat:

Salut. am o întrebare cât se poate de serioasă. de ce pe toate sticlele de spirt exemplu: Mona, trebuie sa fie pe eticheta ceva femeie îmbrăcată în doctor/asistentă în stilul filmelor deocheate?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu neapărat, eu am văzut multe branduri de spirt care n-au femei pe ele.
Probabil că Mona și-a făcut această reclamă pentru a ieși din tipar rolling on the floor
Că altfel nu-mi explic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca sa fie mai atractiva pentru cumpărători. In special bărbați.hee hee

| Turbo223 a răspuns:

Ca sa nu simti durere cand dai cu spirt pe ranawinking