| yhua a întrebat:

Cine este femeia de pe sticla de spirt mona?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

După o lună de aşteptare şi semne timide despre posibilitatea trimiterii unor răspunsuri, reprezentanţii „uneia dintre cele mai mari şi moderne distilerii din Europa" (afacere condusă de fraţii Ioan şi Viorel Micula) au preferat să păstreze secretele pentru ei.

Glumind puţin, secretomania din jurul acestui produs te poate face să te gândeşti că tainele asistentei Mona sunt tratate ca un secret de stat.

„Mulţumindu-vă pentru interesul acordat produsului nostru şi cerându-ne scuze pentru întârziere, vă informăm că, din motive care ţin de confidenţialitate şi de politica firmei, nu dorim să comentăm asupra subiectelor abordate de dv.

Vă mulţumim mult pentru înţelegere", a fost reacţia venită de la departamentul de marketing al celor de la S.C. Scandic Distilleries S.A.

Acestea sunt întrebările trimise de Evenimentul zilei reprezentanţilor S.C. Scandic Distilleries S.A., compania care produce printre altele şi spirtul Mona. https://evz.ro/......lusiv.html

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu dar mereu m-am intrebat ce face cu mâna aia.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred ca nici productorii nu au habar, degeaba invocă "confidentialitatea si politica firmei". Dar probabil că le e jenă sa recunoască.

| wildthing a răspuns:

Te-ai indragostit de ea? Te inteleg perfect, ca si eu m-am indragostit de gagica din reclama de la Uroren Forte. De fiecare data cand vad reclama, am fantezii cu ea cand face pipi...cred ca pe asta au si mizat! rolling on the floor

| mastadont a răspuns:

Mona cine să fie? Am avut mai de mult o prietenă cu numele mona, dar nu cred să fie ea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa vezi ce se afla intre parantezele ei, te inteleg si eu PERFECT, nu esti singurul care vrea asta laughing

| ionur a răspuns:

A fost prima mea gagică -_-