| sweetlollypop a întrebat:

Am o intrebare un pic amuzanta... Ce inseamna Supercalifragelisticexpialidocius?winking funda

Răspuns Câştigător
| Maiutza a răspuns:

Ceva cu super si caligrafic problema si docius. Undeva pe acolo laughing

4 răspunsuri:
| Heii a răspuns:

Poi era un cantec de-a lui Mary Poppins.
http://www.youtube.com/watch?v=4b-Z0SSyUcw
:)))

| Laurishkutza a răspuns:

Pai de la,, supercalifragilistic'' = care vorbeste mult rau de tot,,, expialidocius'' cred ca va expira adica nu va mai vorbi asa de mult!

Cred. Imi dai funda, te rog?
PACE>

| Maiutza a răspuns:

A da! cred ca e si cuvantul elastic pe undeva pe acolo rolling on the floor

| Claudiu_2472 a răspuns:

Ai scris gresit happy, corect e: supercalifragilisticexpialidocius

Si din cate stiu eu nu inseamna nimic, e ceea ce canta... nu mai stiu exact cine.