| UnNumeScurt a întrebat:

Salut, am si eu o dilema. Am auzit ca daca bei alcool, acesta intra in sange. Deci daca bei mult alcool, tantarii o sa se imbete cand te sug?

9 răspunsuri:
| MiaaSd a răspuns:

Ce intrebare, normal ca vor bea mai mult sange tantarii decat alcool

Răspuns utilizator avertizat
| laSoledad a răspuns:

Sesizez ironia, insa daca am lua-o la propriu, ca tantarii sa ajunga sa se imbete din sangele tau, inseamna ca ar trebui ca in corpul tau sa se produca niste derapaje grave de la atata alcool incat sa te transformi intr-o fantana cu sange cu esente puternice de alcool pentru tantari. Doar ca in faza aia, n-o s-o mai duci mult, tantarii nici nu mai conteaza, vor veni oricum insectele la tine, caci "mireasma" de cadavru atrage de la departare.

| RetiDavid a răspuns:

Eu cred că dacă te sug țânțarii o să ajuns cu o mâncărime... Probabil că s-o fi îmbătat și țânțarul cine știe?

| xerxes1 a răspuns:

Tantarul poate sa suga toata ziua fara sa se imbete.

| LoremIpsum a răspuns:

La majoritatea speciilor, numai ţânţăroaicele au astfel de îndeletniciri.

| Anonimaaaaa5781 a răspuns:

Dacă spray-ul de țânțari expira, e mai toxic sau mai puțin toxic?

| Ralena a răspuns:

Nu se imbata, deoarece alcoolul nu ajunge la tine in sange nedigerat. Prin urmare nu ajunge sub forma in care este cand il bei tu.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da! Așteaptă-te să-i vezi dansând pe bec!