| syd2 a întrebat:

Salut bujoreilor de cand nu ne-am "vazut" a trecut multa vreme insa puterea stramosilor m-a readus la viata, deci cum pe la voi si cati de doi deja ati inhatat pe la scoala?

10 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

E greucrying((sa te trezesti in fiecare dimineata.pfff,eu acum imi bag rechizitele, inclusiv blocul de desen in ghiozdan fiindca am intarziatcrying(Mor, pa!

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

grabeste-te poate inca m-ai dovedesti sa treci la raspuns la tabla si sa primesti un 10 apoi sa vii acasa implinit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut. n-am luat, dar anul e lung. laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

imi pare bine trandafirico si nici sa nu iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul big grin.
Nici catalog nu avem...Inca.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

norocosilor, la noi catalogul a aparut din a doua zi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

In a doua zi mi s-a predat si mi s-au dat teme. big grin
straight face

| L1feDRAIN a răspuns:

Buna, 0, mor, 46 nuante de gri, Satana, esti unsuspended... hi...

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

esti atat de bun si de destept, bine o sa incep sa te consum de la urechi.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Consumator fonic...