| anonim_4396 a întrebat:

Salut, era mai demult un joc pe cd cu un caine patat, alb cu pete maro, si de dadea cu o revista...trebuia sa faci tot felul de lucruri pana terminai jocul, era si un desen mai demult cu cainele asta pe minimax, daca ar putea sa imi zica si mie cineva cum se numea jocul?happy

5 răspunsuri:
| mihaip1 a răspuns:

Reksio Cainele cel curajos... ahh ce vremuri...

| Seвi a răspuns:

Super erau desenele alea laughing

| YoRapBoy a răspuns:

Rexio era...era destul de fain jocu pana te blocai undeva big grinbig grin

| AlexDj12 a răspuns:

Reksio Cainele cel curajos...colectia a mers pana am facut eu 7 ani adica acum am 12. Ce vremuri.

| BOGDAN a răspuns:

Un caine patat