| sweetgirl09 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum pot sa-mi pun imagine la profil(de abia mi-am facut cont aici):d

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Pai,in chenarul ala portocaliu unde scrie raspunsurile mele,intrebarile mele, mai este o rubrica unde scrie editare profil.Dai clic acolo si bafta.
P.S:daca nu iti apare acel chenar, uita-te in stanga paginii.Sus scrie TPU,apoi mai jos scrie pune intrebarea ta aici, dupa aia apare un numar de intrebari si unul de raspunsuri, iar mai jos iti apare o banda portocalie unde scrie:Logat ca dayana99.In drept cu numele tau apare un plus.Da clic acolo ca sa iti apara ce ti-am spus.

Sper ca ai inteles:*. Pupici si succes! funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat