| danni3l a întrebat:

Spuneti-imi si mie la barn buddy ca costa fiecare animal

Fundita

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Te poti uita singur la shop la fiecare animal de care crezi ca ai nevoie

Echipa TPU REVIVE te roagă să nu mai scrii „fundă„ la sfârșitul intrebării. Oamenii nu trebuie sa raspundă pentru fundițe. Așa că te rog să nu mai scrii așa.
Mulțumesc in numele întregii echipe

3 răspunsuri:
| NimeniCelebru a răspuns:

Ti-as spune, da' nu-mi merge BBcrying

| WarD3n a răspuns:

Ai acolo la shop happy iti arata animalele si dand click pe ele si pretul + level-ul necesar sa le cumpari happy nu cred ca sta nimeni acum sa iti faca lista cu animalele si preturile lor tongue incearca sa te uiti singur sincer nu cred ca e asa greu

| danni3l explică:

Fundita