| Larysukkagirl a întrebat:

Am nevoie de bancuri sau poezii amuzante! fundita

Răspuns Câştigător
| AndraaAnd a răspuns:

Uite aici:http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html Ai o gramada de bancuri.Acum FUNDA te rog!

4 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Foaie verde solzi de peste
Uite prostu' cum citeste

Răspuns utilizator avertizat
| Sk4ip0r a răspuns:

Profesoara:
-Bula tradu-mi in limba englezatongueisica a cazut in apa si s-a inecat.
Bula:E foarte simplu:The cat catapultum in water glugluglu and no more miau miau.

Bula..implineste si el 18 ani..si se duce la tatal lui.
-Tata, azi fac si eu 18 ani. Vezi ca diseara vin tarziu acasa, dar promiti ca nu ma certi, nu ma bati..ca acum sunt si eu major, ce naiba!
-Promiti?
-Da, mai..promit!
A doua zi de dimineata, Bula se trezeste plin de vanatai..de lovituri. Se duce repede la taicasu:
-Bine, mai tata.ti-am zis ca acum..am si eu 18 ani.pot sa fac ce vreau.mi-ai promis ca nu ma bati!
-Mai baiete, ai venit foarte tarziu acasa, nu m-am suparat, asta e, m-ai injurat..am inteles..erai beat., ai facut-o pe maicata cu**a, asta e, nu ne-am suparat..am inteles, erai beat., dar cand te-ai dus si te-ai ca*at pe masa in sufragerie, ai infipt scobitori in el si ai zis : ""De acum inainte, ariciul ramane cu noi!""..pentru asta chiar m-am suparat!