| tiranianuuu a întrebat:

miam luat un ogar (corcitura) ce trebuie sa fac sa se dezvolte mai repede.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa ii stabilesti o dieta care sa il ajute si sa il alergi. Ai putea incerca cu bicicleta, dar intr-un parc unde sa nu se sperie iar tu mare grija sa ni ii rupi vreo labuta.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Tu esti singurul care trebuie sa se dezvolte. Pe plan gramatical.

| Doub a răspuns:

Ii citesti inainte de culcare dintr-o carte de gramatica. O sa-ti prinda bine si tie.

| KillMePlease a răspuns:

Hrana, hrana ii buna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ogarul să se dezvolte mai repede trebuie să dizolvi șârma moartă din părul câinelui tău și să ataci cu rumeguș peștera femei tale în seara când sucul tău devine vârco-pisică.
Așa ogarul se dezvoltă în marțipanul rusului ăluia cu turban și tu poți stăpâni toaleta publică de pe strada ta obscură când ridici fier.