| DanielPH a întrebat:

Vineri am cumparat 4 tuburi cu pastile efervescente, m-am dus cu ele la scoala, le-am pus intr-o sticla de Aqua Carpatica de 1.5 litri si am turnat jumatate de litru de apa. Am pus dopul, sticla s-a largit si era pe cale sa explodeze.De frica sa nu explodeze, am bagat-o sub scaun pentru ca eram in ora. Spre sfarsitul orei a sarit dopul si s-a auzit o explozie foarte puternica, fiind in prima banca, langa catedra, profesoara a facut atac de panica si eu am fost exmatriculat 3 zile, pe langa asta mi-a fost scazuta nota la purtare cu 4 puncte.
Intrebarea mea este:
Mi-a intrat acid in fund de ma ustura? Sau este din cauza dopului? Mentionez ca dopurile de Aqua Carpatica sunt nesanatos de mari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti nasanatos de nebun happy

| oVENsiv a răspuns:

Nu cred ca ai nici o problema cu fundul happy
Oricum, mi se pare destul de inacceptabil faptul ca ti s-au scazut atatea puncte la purtare si ai fost exmatriculat 3 zile pentru ca ai facut si tu o nazbatie.
Daca are probleme cu chestiile astea, profesoara ar trebui sa ia niste medicamente ceva, si tot nu pot sa cred ca ai fost tratat asa, mai ales ca nu ai facut-o intentionat.