| anonim_4396 a întrebat:

In ce tari se distribuie AQUA Carpatica?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

În țările în care oamenii sunt în așa hal de idioți încât cumpără apă la suprapreț doar pentu că ambalajul e mai special.

| ovidiu23525352 a răspuns:

AQUA Carpatica vine adânc din Munții Carpați, un pământ străvechi care timpul pare să stea pe loc, lăsând doar frumusetea curat de natura si istoria. Acesta este ultimul pădurea sălbatică a Europei și fără agricultură sau activități industriale în zonele înconjurătoare, este ca merge înapoi la un timp înainte de substanțe chimice, îngrășăminte, CFC și alți contaminanți, chiar a existat.

Cu AQUA Carpatica, puritatea și gust merge mână în mână. Milioane de ani de activitate vulcanică au filtrat impurități la sursă, dotarea apa noastră cu aroma sa de neegalat.

Apa AQUA CARPATICA se distribuie in toata Europa(poate si pe alte continente)