| Mariuss134 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o pagina amuzanta cu vlog-uri si toate cele (in genul pagini „ Codrin Bradea : Satana ")...Dar nu stiu ce nume sa-i pun.Numele meu este Filip Marius Andrei in caz ca va poate ajuta cu ceva la numele pagini.

4 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Filimarei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei tu sa te faci de ras pe net? Nu mai bine, stai frumusel in pat si bei un suc si te uiti la altii cum se fac de ras? De ce ma baiat.

| ksaoswh a răspuns:

"Fiusanlip, razi nu razi este problema ta!" laughing

| starBerry a răspuns:

Ok. Deci... Eu tot nu am înțeles care-i întrebarea. Cu ce vrei să te ajutăm?!