| Caluțcucorn a întrebat:

Salutare copii. Am o intrebare care am ramas socat.
Am auzit la televizor Ruby :'"Stinge lumina" si eu am aprins lumina. Ce se va intampla cu mine? Va rog ca mi-e frica.

22 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Vaiii, stinge repede lumina la loc sa nu vina Ruby asta la tine ca e foarte puriculoasa.Cauta apoi pe net legenda cu Bloody Mary. Daca te sperii asa de usor pentru o afoana infernala, sigur te vei speria si de legenda asta.Acum o sa iti fie frica de Bloody Mary.Ma bucur ca te-am ajutat happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E mai bine cu frca decat fara

| Ashadow a răspuns:

Vei surzi.

| dragos9234 a răspuns:

Mori...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Te va bate Ruby, logic. P.S: Il va chema pe Chuck Norris

| 00AName00 a răspuns:

Vei arde.

| Klaryssa a răspuns:

Vaaaaaiiii! Saracu de tineee! Ai ascultat Ruby? Eu iti dau 3 sfaturi:
1.Stinge la loc lumina si ascunde-te sub patura
2. Da-ti foc la televizor ca sa nu visezi urat
3.Du-te la cel mai bun psiholog ca sa nu ramai cu traume(majore, pentru ca cu traume vei ramane oricum)
imi pare foarte rau pentru tine sad

| Ashadow a răspuns (pentru Klaryssa):

Vorbea cineva care asculta 1D.

| Klaryssa a răspuns (pentru Ashadow):

1D sunt mult mai buni ca Ruby.Normal ca nu o sa ma crezi pentru ca probabil ai o problema cu ei de mult dar eu iti dau 3 motive in care am sa iti demonstrez ca 1D sunt mult mai presus ca Ruby :
1. Ei se imbraca normal, se acopera in intregime, pe cand Ruby e aproape dezbracata la fiecare eveniment la care isi face aparitia
2.Ei nu incurajeaza relatiile sexuale pentru ca sunt constienti ca au fane care sunt si minore, pe cand Ruby aproape ca nu s-a dezbracat la un spectacol deasupra dansatorului(1D au fost rugati sa filmeze o reclama la prezervative doar ca au refuzat din motivele de mai sus)
3. Ei nu au videoclipuri si versurile de la melodii obscene, pe cand Ruby numai despre asta vorbeste
Eu ti-am dat 3 motive agurmentate in care iti demonstrez ca 1D sunt mai presus ca Ruby.Tu nu ai decat sa crezi ce vrei, dar toti directionerii stiu ca ce am spus eu e adevarat.Nu stiu de ce te iei de 5 baieti care au castigat succesul global, un premiu pentru cei mai multi fani pe MTV si care umplu un stadion intreg in mai putin de o ora.Ruby nu se poate compara cu ei.

| Ashadow a răspuns (pentru Klaryssa):

Se presupune ca trebuie sa citesc romanul asta de raspuns?

| Klaryssa a răspuns (pentru Ashadow):

Nu ai de ce sa citesti.Eu ti-am zis clar verde in fata realitatea big grin

| Ashadow a răspuns (pentru Klaryssa):

A,deci nu e nimic important.

| Klaryssa a răspuns (pentru Ashadow):

Nu,nu e nimic important.Mai pe scurt iti demonstrez ca Ruby e o mare pata in cariera muzicii fata de 1D care au castigat succesul global, un premiu pentru cei mai buni fani si muuulte alteeeleee.Dar tu poti sa crezi in continuare in zeita Rubywinking

| Ashadow a răspuns (pentru Klaryssa):

Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...stai mie nu-mi place Ruby.

| Klaryssa a răspuns (pentru Ashadow):

Te credwinking

| mia100خوبصورت a răspuns:

Cioc cioc! Vezi ca vine Ruby, repede in dulap si stinge lumina si sa ai grija sa nu cante la TV aprinde lumina!

| IchigoFullbring a răspuns:

Stinge-o la loc

| MIRUNAmyra a răspuns:

Te omoara Ruby

| JustMeNck a răspuns:

O sa-ti arunce casa pe geam. :-s

| Spoiled a răspuns:

O sa te omoare Ruby, ai dat de dra** laughing)))

| alina是最热 a răspuns:

Focul iadului din tatuajele lui Ruby va batea la tine la usa si cand ii vei deschide iti va arata degetul din mijloc iar tu ca un crestin ce esti ca sa schapi de blestem va trebui sa ii faci harlem shake lu măsa.

| Alternatiive a răspuns:

Cum ai putut face asta? Să îţi fie ruşine.