| robert_1938 a întrebat:

acum ceva tim un baiat mi-a facut un truc cu carti.(nu erau cartile lui).s-a acoperit la ochi,nu mai putea vedea nimic, eram sigur de asta si eu ii dadeam carti din pachet, le pipaia si imi spunea culoarea? cum o facea?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da,și locuiește-n nori.

| LittleSue a răspuns:

Avea si-o cicatrica in forma de fulger undeva prin zona fruntii?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Are puterea Zeului.

( Eu big grin )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'S-a acoperit la ochi'. Asta e toata explicatia.
Si-a lasat un mic spatiu pe unde sa poata vedea. Data viitoare leaga-l tu si o sa vezi ca nu mai are puteri paranormale big grin

| AnonimuszWss a răspuns:

Ii sopteau cartile.

Întrebări recente