| CrisBoy a întrebat:

Am si eu o intrebare "capcana" pentru voi la care nu ii stiu raspunsul si ma tot bate la cap de ceva vreme si anume: "Câti mâti fata o mâta?" sau "Câte pisici fata o pisica?", nu stiu daca e vorba de o singura data, sau pe tot parcursul vietii, dar poate unii ati mai auzit intrebarea asta sau stiti oricum raspunsul. Va multumesc pentru orice raspuns!

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Eu stiu ca face, scuzati expresia:dupa numarul de ta*e(*-t)

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Unul.Pentru că ești singur la părinți.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai mata fata cati mati trebuielaughing!
Nujj cati fata. Cati tebuie sa fete!

| Insomnii a răspuns:

Poi tinand cont ca mata fata de doua (primavara si toamna)ori pe an aproximativ (la o singura fatare) in jur de 4-5 pui daca iei si calculezi cati ani a trait mata o sa-ti dea niste cifre acolo.

| Afdsa a răspuns:

Eu ştiam una asa:
într-un copac erau 5 motani. Câţi motani au mai rămas?
So...nici unul pentru că zici " câţi " si fug toate, lol.

| Radieră a răspuns:

Nici unul in ambele cazuri pentru ca mata nu fata mate si pisica nu fata pisici ci amandoua fac pui big grin

| aLeXuTzAXoXo a răspuns:

Nu stiu

| CrisBoy explică:

Multumesc mult de raspunsurile voastre! Sa stiti ca le-am analizat pe fiecare dar nu e nici un raspuns corect. Daca mai aveti si alte idei va asteptwinking. Mersi oricum

| CrisBoy explică:

Am aflat inca un indiciu, raspunsul rimeaza cu intrebarea.Mersi