| ๔єєยtzzคקยเยtzz a răspuns:

Bine zis, saracalaughing.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NumePublicAnonim a răspuns:

rolling on the floor Ce analfabeta rolling on the floor
pana si porcii sunt mai destepti decat ea, si eu cunosc o gramada

| AnneBre a răspuns:

Bai se vede ca toate astea sunt puse la mistooh go on chiar credeti?

| lunarwolf a răspuns:

Bă,ăștia fac mișto de noi. laughing
Și tot poporul sare de c*r în sus,comentând și înjurând. Exact asta vrea să obțină, și ăsta/asta, și @Preotul și toți ceilalți depravați de pe-aici.happy

| AlQaeda a răspuns:

Gaura in prezervativ scrie pe ea straight face

| Ingerash a răspuns:

Wow...chiar ca saraca.

| ascovit a răspuns:

Si cui ii pasa?

| Cosmin3D a răspuns:

Mda.cum am mai zis:"Made in Romania"laughing

| imiplacesamergladelfinariu a răspuns:

laughing de ce te mai miri? nu ai vazut ca la ultima intrebare zicea ca nu merge la scoala. nu ma mir cavorbeste asa.laughing

| KiddLemon a răspuns:

Obsedata...8-)