| Bogdanux a răspuns:

ShowerMan.

| PotcaPădurii a răspuns:

Si-n numele Dusului de dimineata, si a Dusului de seara si Al dusului de 5 zile, Gel de dus!

| Ţepeşu a răspuns:

Bag pooooooooooooooooooola
http://www.TPU.ro/......erific-cv/

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Gay level:clean

| MâţulMov a răspuns:

Faza naspa e ca la intrebarile de **** primesti 40 de raspunsuri straight face

| alexalexandrusincerul a răspuns:

I-a intrat dusul in cap...nici cu pompa nu o sa il scoata nimeni

| Lovelykat a răspuns:

Este o specie rara de om numita: Duşaro-ciorbaris.

| TheDubstepMan a răspuns:

Ăla ştie numai să facă duş şi să mânânce ciorbă de fasole. :I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://forthesakeofscience.files.wordpress.com/......y-meme.jpg
Care-i problema baiatului asta?
*scrolls down*
*vede intrebarea cu sexul in timpul menstruatiei*
http://alltheragefaces.com/img/faces/jpg/***-that-***-scared-yao.jpg
PS:Simt ca-mi pot exprima reactiile doar prin meme-uri deci asta fac:D