| anonim_4396 a întrebat:

Saraca..trebuia sa o angajeze zic eu:-?

https://www.youtube.com/watch?v=kqtqMtdSqXs&list=TL48h69 V_1axY

40 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Ce tare, aici la T/A fac 30 raspunsuri in 15 min (ma si lamureste lumea) pe cand la Religie, pun o intrebare si imi creste barba pana primesc 2-3 raspunsuri.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Slab, asta te face sa plangi? esti sensibila rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Era cu animale? rolling on the floor))
Eu credeam ca e ceva cu iubire dupa nume.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are cum, e cu iubire

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iubirea dintre stapan si caine.

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Veezi? atunci vei zambi! (si nu, nu pentru,, salariu'' ci pentru simplul fapt ca ai ocazia cereasca de a-l urmari pe Scula Bob, care de altfel este si un minunat compozitor cu care Romania ar putea participa la Eurovision )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Doar cand e vorba de animale. Si altele, da... hai, recunoaste ca a fost trist. Insensibilule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

"Ce tare, aici la T/A fac 30 raspunsuri in 15 min (ma si lamureste lumea) pe cand la Religie, pun o intrebare si imi creste barba pana primesc 2-3 raspunsuri."

sa nu te mire, daca nu pui si tu "aleluia mare e dzeu" atunci sunt 20 de raspunsuri cu " da da mare e dzeu", dar daca tu spui " cum e dzeu iubitor daca da masina peste mine cand ma duc la magazin " atunci numai intra nici dracu, poate 2 3 atei. percepusi?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam chestia asta, da' speram sa sara un credincioslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar ce se cred aia?
Se cred in Hachiko? laughing)