| princessOfcaraibe a întrebat:

Scoala sau vacanta? argumenteaza

Răspuns Câştigător
| Buteerflii a răspuns:

ScoalaX:X::Xpt ca numai la scoala il vad pe baiatul de care imi place:X:X

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Măi fetiţo, ce vezi tu de argumentat la întrebarea pe care ai pus-o? Vacanţa este doar o perioadă de timp în care ne recreem, pentru a fi relaxaţi şi pregătiţi să începem din nou cursurile.
Câţi ani ai?

pa, pa.

| A12NDRA a răspuns:

Nu stiu mie mi-ar convine amandoua.Pentru ca in zilele plictisitoare cand nu am ce sa fac si trebuie sa stau in casa, as vrea sa merg la scoala. Iar cand sunt la scoala si ma plictisesc foarte tare de o ora as vrea sa fiu acasa si sa vina odata vacanta.

| Cubulets a răspuns:

Scoala
dc?
in vacanta :
fara profesori se ne batem joc
fara piticii de la clasele 1, 2 sa le punem piedica
fara bataile din curtea scolii laughing
si la scoala:
profii
piticii
bataile
+ca poti sa te vezi cu prietenii, si parintii trebuie sa ne lase ca doar ne ducem la scoala laughing

| Urzică a răspuns:

@AndRA?

Draga, in primul rand nu prea inteleg de ce pui atatea intrebari copilaresti si de-a dreptul cumplite. Daca nu te intereseaza "viata" site-ului atunci nu mai pofta astfel de intrebari.

EuSiAtat

| xXBernaXx a răspuns:

Vacanta logik pentru ca n ue scoala, nu sunt teme, nu avem de invatat, nu trebuie sa ne certam cu profesori, cucolegii, cu diriginta, sau cu altii...