| Sophieeeeeee a întrebat:

Scrie pe google "poopgle", da enter.
Intrebare: Ce va doriti cel mai mult pe lumea asta?

46 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dragoste.

Pe naiba. un Lamborghini

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Http://cars-database.com/......ago-02.jpg
Un Murcielago
:>
Visul meu de mic copil.

| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

S-au schimbat multe de cand eram noi copii

http://www.thextremexperience.com/wp-content/uploads/lambo.jpg

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Și când te gândești că străbunicii noștri erau mândrii de așa ceva
http://www.masini.ro/......001_0.jpeg

| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Daca traiai in America... poate asa ceva :

http://upload.wikimedia.org/......_right.jpg

*masina aia valoreaza 11 milioane de dolari *

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Păi mulți colecționează mașini de epocă...
Apropo, asta îmi aduce aminte de Hotknife din marele Grand Theft Auto San Andreas
smug

| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Stiu ca dupa ce a aparut jocul le-au explodat preturile...toti vroiau unul.

http://www.seriouswheels.com/......mes-sy.jpg

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Huh ce chestie, multe lucruri noi înveți de la acest joc...chiar și vechicule.Ehe dacă ar exista un Infernus și în realitate
smug

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Sursa ta de inspirație a fost cumva http://gta.wikia.com/Infernus
?:>

| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da,dar majoritatea le-am retinut.

Dupa ce am terminat gta 4 am luat tot site-ul ala la citit.
De fapt asa fac cam cu orice imi place...
Mi-a luat 2 zile sa citesc tot ce scria pe Harry potter wikia de ex.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Ciudat.Eu am reținut multe despre San Andreas din povestea jocului, dacă îți spun că acum încerc să câștig teritorii ca să ajung la Big Smoke a 7 a oară
laughing
Dar multe lucruri le-am reținut, știu harta aproape pe de rost, știu și regiunile laughing
Cele mai vizitate sunt cele cu "69" în față
raised eyebrows
Ah, da.Și zona deșertică.
De fapt sunt cam ciudat... ăă cred că multă lume zboară deasupra deșertului cu vreun At-400 și radioul pe K-DUST

Hai că m-am abătut de la subiect
laughing

| Apache a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cauta pe youtube san andreas easter eggs. Mereu gasesti cate ceva nou

La un moment dat ma apucasem si de samp, dar devenise plictisitor:

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Apache):

Sampul e plictisitor pentru că e plin de copii...mă rog, unele servere.
Am căutat multe easter egguri, chiar și plăcuța aceea de la podul ce desparte Tierra Robada de San Fierro
smug

| Musique a răspuns:

Să vină Mureșul mai mine ca să mă pot arunca liniștită, nu obosită.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ce? Ala da alte note in afara de 1 si 10? Ma mir...s-a lovit la cap?
Ai dreptate...asi scapa de tine. Te dau pe mana lui Hantiu, Ardelean si Tatar.smug

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu chiar mă urăști. sad
Deși nu ți-am făcut nimic...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

E ura la prima vedere. blushing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ok, o să țin minte.

| Alyra a răspuns:

Caută "poogle" şi dă-mi ce vezi în prima imagine. puppy dog eyes

| Furculingură a răspuns:

+ 10 zile de vacanţă.

| Sophieeeeeee explică (pentru Furculingură):

Numai 10?

| Furculingură a răspuns (pentru Sophieeeeeee):

Nu am vrut să exagerez.

| Biggiesan a răspuns:

Să dipară netul minim 1 an de zile.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Imi merge sa caut referate. laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu din ce specie faci parte?
Eu mă enervez doar pentru că nu-mi amintesc despre ce trebuia să fac referatul, când mă gândesc că trebuie și să-l caut, și să selectez ce trebuie ca să le pot pune într-o ordine... mă rog să vină cineva să mă arunce în Mureș.

| Sophieeeeeee explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Referate de ":pup:"? laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Sophieeeeeee):

Da! Tocmai!laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Si la dai Print sau sa scrii manual...e mai naspa. Aranjez eu cu Ardelean sa te arunce in mures.rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Profu de logică? Mi-a dat un 4.
Știu că ați scăpa repede de mine...

| єχcєєℓ a răspuns:

Degeaba cer sănătate, fericire, bani dacă nu am NOROC.Deci tot ce vreau este noroc.

| suit?r a răspuns:

Sănătate.

Ei,pe naiba as vrea să...să SECRET!

| Sophieeeeeee explică (pentru suit?r):

Vezi ca daca nu-mi spui, chem un doctor sa-ti desfaca, capul si sa-ti caute "secretul". Deci, ce preferi?

| suit?r a răspuns (pentru Sophieeeeeee):

Eu insumi sunt doctor la sptalul lui Naruto laughing

| Sophieeeeeee explică (pentru suit?r):

Cand am zis doctor m-am gandit la ani28, care dorea sa-mi faca si mie aceeasi operatie. Dar nu stiam ca Naruto are spital. Si mai ales, ca tu esti doctor aclo. :O Ce fel de spital e? De pshihiatrie?batting eyelashes

| ww2Totenkopf a răspuns:

Putere.

| Naяutσ a răspuns:

Imi doresc ca Marian sa moara si pace pe pamant.

| LordBolton a răspuns:

Somalezi fericitii

pe naiba,
bani si sanatate

| Neverwas a răspuns:

Sincer, sa nu dispar fara ca nimeni sa stie ca am existat vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu bogat si faimos.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Care-i faza?
Bani, fericire, si un duh magic!

| DoriKat a răspuns:

laughing tare faza cu pupgle. cat despre ce-mi doresc este fericirea.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Sanatate faima si dragoste.A da si sa merg pe luna.