| MariXD a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult pe lumea asta!

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Sanatatea mea si a celor dragi mie, in rest totul se face, numai sa fii sanatos, ca fara ea nu poti sa te bucuri de nimic.

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Sa raman toata viata cu iubita mea :Xwinking

| AliceHappyGirl a răspuns:

Imi doresc foarte multe, insa cel mai mult sanatate ca daca sunt sanatoasa pot sa le obtin si pe celelalte.

| daniela36783 a răspuns:

Pe prim plan sanatate
si sa fiu fericita cu iubitul meu

| zmilee4you a răspuns:

Sa am o familie sanatoasa unita.nu despartita!

| Miyukii a răspuns:

Sa mi se indeplineasca toate dorintele mele si ale tutuor!
P.S.toti sa fim prieteni(daca nu toti cativa), lumea sa fie mai buna, si rautatea sa dispara pentru totdeauna., precum si sa predomine Pacea eterna i razboiul si certurile sa dispara!
Peace:*Daca lumea ar fi mai buna, Poate nu ne-am mai dori asta...
Dragutza intrebare oricum, utila pentru multi, parca iti deschide sufletzelul sa gandesti departe, treci de granitele existente si normalului dand in gandire paranormala(nu de rau).Fie ca lumea sa fie mai buna!

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Ca oamenii sa nu mai trebuiasca sa fie rai intre ei si toata lumea sa fie prieteni buni... dar toate astea sunt un vis care nu se va indeplini niciodata...sad
in rest as vrea sa am un ps3 dar asta e o dorinta oarecare pe care nu o valorific asa mult...
Pace