| DjMud a întrebat:

Scrieti bancuri aici...bancul cel mai misto primeste funtitza(la cale cu prosti sa scrie-i 2-3 litere cu *)

Răspuns Câştigător
| AbarysAVG a răspuns:

Un şofer gonea cu 150 km/oră. Vede girofarul unei maşini de poliţie în oglindă si accelerează. După o vreme, vede că nu poate scăpa de poliţist şi trage pe dreapta. Poliţistul îi spune:
– Am avut o zi groaznică şi vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmărirea. Aşa că zi-mi o scuză bună şi te las sa pleci.
– Acum trei săptămâni, nevastă-mea a fugit cu un poliţist, zice şoferul. Când te-am văzut în spate, am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi. fundita?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Http://i.imgur.com/6ppjd.png a 6 a casuta e cea mai tare:))
ti se potriveste;)

| CautNume a răspuns:

Byewave de la T/A cu intrebari de-astea

Răspuns utilizator avertizat
| DjMud explică:

Misto ala dar intreb ce vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-e lene sa dai un ''cautare'' pe google?
Get a life!

| UnitedColors a răspuns:

- Mamă, se vaită o blondă, am ramas însărcinată!
- Însarcinată?! Unde ţi-a fost capul?
- Cum unde, pe pernă.