| AndreeA9120 a întrebat:

Scuzati categoria dar este cea mai vizitata big grin

Deci am o vanataie destul de urata pe fata. Ce pot sa fac sa imi treaca mai repede?

Funditawinking

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gheata?

| Aero a răspuns:

Ce poti face? Treci pe la categoria Sanatate, caci vei primi acolo raspunsuri mai bune si in cel mai scurt timp! laughing

Sorry...Trivia/Amuzante.

| Andrew1998 a răspuns:

Nu cred ca poti accelera procesul de vindecare, dar poti acoperi vanataia cu un fond de ten

| ruxi a răspuns:

Pune-ti o masca cu argilawinking[e scumpa da e bunaon the phone

| Camelia_8424 a răspuns:

Eu am pus niste vin rosu pe o bucata de paine si am pus-o pe vanataie(leac babesc:d)...nu s-a vindecat complet dar nu mai era asa intensa culoarea... painea cu vinul am mai "tras" din vanataie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-ţi una şi in partea cealalta sa fii în contrast laughinglaughing rolling on the floor