| JustMelavJustMe a întrebat:

Scz de categorie, dar nu am stiut unde sa o incadrez...
Deci...as vrea sa ma alatur campaniei de a readuce TPU. deoarece am observat ca, exact ca si cu tara noastra totul era mult mai bine. Cum ma pot alatura si eu? Stiu ca nu aveam pe atunci cont si nu cunosteam acest site. dar totusi vreau si eu sa fie totul mai bine...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti afla mai multe detalii de aici:
http://www.tpu.ro/......tpurevive/ (citeste si raspunsurile)!
Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s. a. m. d.
Succes la raportari! Numai bine!

| Pralină a răspuns:

Mai adaug si eu la ce a zis @SiIloveOVreaPeRalucaInapoi si schimbati usernameul ca sa stiim ca esti unul din noiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, dai add la id-ul innocent_angel. 2010 care e un user Loome, ti se va explica acolo.