| Arianna_2365 a întrebat:

Se anunta concert Tokio Hotel.Veniti? Cum va imbracati? Cati dintre noi vin cu pistoale cu apa, oura si rosii? Eu voi sta in primul rand

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Prefer sa stau acasa...nu m-as obosi pentru ciufutii aia.

| BlackVeil a răspuns:

Eu ma duc sa-l violez pe Bill.

| Mişaaa a răspuns:

Mi-ai stricat ziua!

| Polaris a răspuns:

@rockelle75 - Tokio Hotel sucks. Linkin Park sucks too.

| rockelle75 a răspuns:

Lăsaţi-i în pace, fraţilor! Ce v-au făcut? Cântă destul de bine, (deşi eu aş prefera oricând Linkin Park love struck )

| rockelle75 a răspuns:

@mhn24, poate Tokio Hotel şi Linkin Park sug, DAR METALLICA NICIODATĂĂ. (majusculeeeeee, multe de toooooooooot)

| totGumã a răspuns:

Huăăă.mă duc, mă îmbrac în chiloţi şi sutien...Vin cu detoate.
Băă îi urăsc pă ăştia!

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaDee a răspuns:

Fratilooor! Ati uitat branza, mai! Ia ma si Fucs!

| Tudy95 a răspuns:

De acord cu jelli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee oua, ce rosii? Aduceti ma tot tomberonul, da-o ma-sa de treaba! Merita si ei o recompensa ca au venit pana aici sa ne (in)cante!

| Cecex3 a răspuns:

Mai dau si bani sa-i vad pe aia? laughing
Hai sa zicem ca merg. Pai... imi iau galeata cu oua, rosii si ce mai gasesc in frigider. Ne intalnim acolowinking

| Mikiidutsaa a răspuns:

FUCK YOU, BITCH!
Cand o sa ajungi tu sa canti ca si ei, atunci mai vorbim. :*:*

Manelari nespalati ce sunteti!