| Nero a întrebat:

*se aude vantul*...

*greieri*

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deci...you have no life?

Apache
| Apache a răspuns:

@Marean
probabil ca e fake...dar nu pentru ca avea paintul deschis!
ca sa puna poza pe net, tr sa o salveze mai intai si pentru asta o baga in paint si o salva, pentru ca mai apoi sa o puna pe imgur

| Bogdanux a răspuns:

*scoate vanturi si casca*

| LoL a răspuns:

Sa inteleg ca era o imagine modificata in care ceasul era dat cu nu stiu cate ore in urma? hai ma...dc ai modificat intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| ViezurE a răspuns:

E fake ca daca schimbi ceasul cu zile cand urmaresti se pun multe secunde. FAKE-ule

| ViezurE a răspuns:

Uitati-va la ceas acum e 8:06 si acolo e mai mult...A dat ceasul inainte cu cateva zile si asa au crescut secundele...

| AudImagini a răspuns:

LOLOLOLO A SPUS GREIERI HAAHAHAHALLLOLOL

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Exact vantul si greierii se aud la mine pe strada in momentul asta laughing

| SaintJimmy a răspuns:

Oh nu, înseamnă că @Viezure o să moară?

| Nero explică:

*greieri*

| Nero explică:

Am editat-o pentru ca prea multi ziceau ca i fake si nu vreau sa imi fac o reputatie mai de de **** decat o am

| Adredemesconf a răspuns:

Si ce era la inceput? straight face

| BiaSiAtat a răspuns:

Te plictisesti, tare nu-i asa?

| KoKo56 a răspuns:

*moare viezure*

| KoKo56 a răspuns:

Intrebarea a fost editata de trei ori straight face

| Anduuu a răspuns:

Ce campanie infiintai?

| ShockPfffBybuPoartaBoxeriCuElefantei a răspuns:

Si o base... dintre tufe. love struck