nony
| nony a întrebat:

Si cum Craciunul a fost ¨porno¨ laughing O sa postez un banc.INTERZIS minorilorhee hee

In urma unui accident un barbat isi pierde buzele. Intra la urgente si medicul ii pune in loc de buze... o piz**. Dupa o luna vine la control:
-Sunteti multumit domnule de noile dumneavoastra buze, intreaba doctorul?
-Da domnule doctor, numai ca de cite ori ma uit in oglinda mi se scoala p***, iar de cite ori imi privesc p*** incep sa-mi tremure buzele...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un medic legist lucra noaptea tarziu. Examina cadavrul d-lui Schwartz, inainte de a fi incinerat, si a facut o descoperire uimitoare.
D-nul Schwartz avea cea mai mare scula pe care o vazuse vreodata.
"Imi pare rau… comenta legistul, dar nu te pot incinera cu tot cu asa o scula nemaivazuta … trebuie sa o pastrez pentru posteritate". Si, harst! o taie si o pune intr-o cutie si o duce acasa.
Ajuns acasa, deschide cutia si ii spune sotiei:
- Draga, hai sa-ti arat ceva de necrezut!
Sotia:
- Dumnezeule mare! a murit Schwartz!

11 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

laughing, tare bancul.
Apel telefonic la o agentie de fotomedele din capitala. o voce pitigaiata spune:
− Alo, agentia de fotomodele SUPERSTAR?
− Da
− As vrea sa stii cat platiti pentru o sedinta foto?
− De platit, platim foarte bine. Dar noi primim numai fotomodele care se incadreaza in maxim 90-60-90.
− La mine coincide totul! Si inaltimea, si varsta, si greutatea...

nony
| nony explică:

@luchass
Care parte din bancul asta ti s-a parut bolnava?

nony
| nony explică:

@eluveitie
Mi-a soptit mie niste ¨buze¨ ca Raluca e in concediu rolling on the floor

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! laughing
Roaga'te sa fie Raluca in concediu whistling
La naiba si eu sunt minora straight face. Mai bine fug pana nu ma prinde si pe mine

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Iuhuu.atunci sa ne facem de cap cât mai putem. dacă e în concediu putem face orgie pe TPU... ooops, pardon orice pe TPU laughing

| lexy22 a răspuns:

Vai! eu sunt minora si am citit.vai!laughinglaughinglaughing o sa-mi faci ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta e unul din bancurile alea bolnave?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun cu buze laughing
M-a cauta disperat zilele trecute, cineva, spunandu-mi ca are nu stiu cati cm de veselielaughing, si ca vrea si asa si asa si asa, si l-am intrebat de ce-i mai trebuie femeie ca se poate servi oricand si si, un altul vroia tot asa categorii pe alese, si am scris ca-mi place occipital, vrei? da, vreau, pentru ala m-am deplasat si l-am pocnit occipital, asa ca cel din bancul tau a scapat de cautari, n-o sa sufere niciodata de tradare, doar daca unul dintre parteneri cedeaza, de regula nu buzele.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ufff... vreau si eu sa-l citesclaughing) Luna viitoare fac 18 anilaughing Pot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bizzar poti, dar ce? e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea... Vroiam si eu sa-l citesc! crying