| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a întrebat:

Si spuneati ca va place primul meu comic >:

http://i.imgur.com/Fk4bo.jpg

11 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Ce mama masii ceapa cu crepa sarata pe salam victoria

ce e asta?

Răspuns utilizator avertizat
| uǝʞɔıp a răspuns:

Tu nu ai ce face?

Răspuns utilizator avertizat
| YepIsSuspended a răspuns:

Ca sa ineteleg, ai facut asta ca sa scapi de constipatie?big grin

| YepIsSuspended a răspuns:

@Muflă
Sunt mai multe feluri de curve...

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista explică:

@Mufla am tableta dar nu o folosesc thinking

| Alleecs a răspuns:

Fainlaughing

| msk a răspuns:

Nu vreau să-ţi rănesc your feelings, dar comicul tău ye no good.
Zău că nu ştiu ce să mai cred. Este right boring şi apoi nu iţi înţeleg storyline-ul. S-ar zice că nu e nimic care să meargă. Pare ceva legat de deprimaţi.
În nici un caz să nu-ţi worry mintea să mai postezi altceva de acest fel.
Nu s-ar putea face nici macar un movie după asta. Ce vrei să-ţi spun, I guess ca e normal să fie asa.
Nu trebuie să te descurajezi.
Asta-i tot! Dacă va fi mai puţin anevoie, poţi oricand se ne dai un call. O să avem un talk ca lumea ca sa punem treburile straight. OK?

Sorry! Şi take care.