Apache
| Apache a întrebat:

Sincer acum... e de ras sau de plans?
http://www.youtube.com/watch?v=FpRbtq2e0S0

9 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

La Play razi.
La Replay plangi.

| lalalalallll a răspuns:

Nici măcar n-am zâmbit.

| MâţulMov a răspuns:

Cred ca e de ambele laughing
Imi vine sa rad, dar in vocea ei parca sim o disperare si-mi vine sa plang.

| MyObsession a răspuns:

Chuck Norris, nu e evident?

| AnneBre a răspuns:

Mie îmi vine doar să râd.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

E de ras laughing

[ majusculetampitee ]

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Stai.ea crede ca e fiica lu Dumnezeu?laughing

| ViseDestrămate a răspuns:

I don't want to live on this planet anymore...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi,nu ştiu ce să zic.Ea poate vroia să îşi exprime părerea şi nu ştia cum.Nu am zâmbit deloc la chestia asta,e puţin de râs faptul că se poate găsi orice pe youtube,nu trebuia să posteze acea "părere" pe youtube,noi,cu ajutorul siteului TPU avem libertatea de a ne exprima părerile,şi multe alte siteuri de socializare ne ajută să facem asta, ştii melodia aia? Vreau să fiu auzit se numeşte melodia şi este scrisă de un American care vroia să fie auzit, ca multă lume şi de altfel...ca şi mine, sunt multe întrebări şi păreri care aş vrea să le pun pe TPU dar nu cred că e locul potrivit şi cred că mulţi ar râde fără sens şi fără vreo explicaaţie măcar pentru a ştii unde am greşit! În concluzie nu este nici de râs şi nici de plâns, este doar puţin penibil.baftă!