| TiberiuFasole a întrebat:

Sleepysor( cantati de data asta ca si cum am fii om ai pesterii, cu voce tare)
De MinerX

Sleepysor
Sleepysor e sleepysor
Sleepysor
Cand e vorba de scoala se culca
In pat se arunca
Se arunca
Se arunca( Semn de pauza)
Nu uita, se-arunca!

Cati ani cine stie cati?
Ca de s-a spus
El doarmea
Ca-i micut
Micut
Informatii despre el nu stie
Cand e vorba sa gandeasca,
Oare ce?
Exact,
Patul stie!

Clar... frate nu stiti sa aplaudati? Am zis ca fac un tutorial, dar credeam si eu ca veti cauta pe net, hai ca acum chiar voi face tutorial.
Primul raspuns va primii un cantec!(Inafara de LoveSleep, Daisuki si Doub).
Apropo, nu mai e nici miau power, nici mate power, e doar bananute de acum! Pa( Bananute!).

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Iooooi. Chiar ca nu are rima.
A mea a fost mult mai faina.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce-i asta? Cântec de leagăn ca aa adoarmă Sleepycă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aștept să-mi faci cântecul! happy

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Niste informatii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Sunt gerontofil, vreau să ajung violator de rațe, am 3 cepe în plămâni, m-am născut din murdărie, am inventat culoarea portocaliu, numărul meu e o literă, muștele mele au coșuri pe stele de mare și încă mai dorm cu lumina aprinsă noaptea. laughing

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Oookkk. Sigur nu va fi prea normal cantecul. Apropo, scuze am uitat de bananute sad
(Bananute!).

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia pe Torbox! happy
Ce mai faci? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Dacă aș ști ți-aș spune. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=|>>
Cat de frumos suna... DAISUKI intre Sleepy si Doub. laughing
aaa, da si cântecul, dar nu prea ai avut si tu informatii. Stiam si noi ca iubeste somnul ca doar ala e numele lui.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Sincer e fain "LoveSleep", arata bine la nume. Apropo, bravo ca stii sa citesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Adică...thinking

Întrebări recente