| CiufulitaSaSaturatDeMuste a întrebat:

soooooo, de ce se tot pun intrebari de ex: " pe ce user nu suporti" "care user este cel mai cocalar" "ce user nu iti place". Adica hey, acum sa fi curcuiosi, oops seriosi, v-ar place daca ar fi un nume de al vostru pe acolo? Cum va-ti simti?[nu se pune daca l-ai pus voi stessi] [si nu, nu s-a intamplat la mine]. Adica daca cineva ar pune un raspuns gen:

"Eu nu suport pe X pentru ca este super enervant si este cocalar/pitipoanca. E cel mai idiot si nu l-as preferi pe site."Acum sa fim curc... ooo seriosi[ce dracu' ma tot incurc] chiar, cum va-ti simti?

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stiu cum te simti sis, dar ce sa faci oh go on

| Bya132 a răspuns:

Asta e și întrebarea mea.

| BastetReloaded a răspuns:

Lol,mie imi place

| ElySiKazy a răspuns:

Eu nu m-as simti nicicum.
nu cunosc aproape pe nimeni de aici deci de ce sa imi pese ce cred despre mine?
oricum eu nu imi spun parerile in legatura cu ce useri nu suport sau etc, prefer sa ma abtin.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Sunt timida.si nu prea ma stie lumea (incerc sa ma fac neobservata.nu stiu daca reusesk) cunosk multi useri dar eu ma abtin si as prefera ca si ei sa fac al fel pentru mine. Cum m-as simtti? Prost.Aiurea...cum m-as putea simtit?