| anonim_4396 a întrebat:

Sotia il intrebba pe sot :
-Dragule, ce tot faci acolo?
-Nimic draga mea
- Cum nimic? de o ora te uiti la certificatul de casatorie
-Eh, ma uitam si eu sa vad data expirarii

Badea Gheo o luat bataie de la unii in gara la Dej, cum ajunge i sat fu luat la intrebari :
-Bade Gheo, am suzit ca te-o batut unii in gara la Dej, asa-i? intreba Ion
-Ma Ioane cand ti-oi da vreo doua pe spinare, uite-ase! i-a si dat 2 palmi lui Ion
-Da de ce dai bade Gheo?
- Pa aia e gara ma?

Doi cetateni turmentati se opresc in fata guvernului si incepe sa cante, un politist vine si-i zice :
-Nu va suparati, aici este cladirea guvernului si nu aveti voie sa stationati
-Ce vorbesti ba, stii tu cati bani am eu? eu am bani sa cupmar si ministrii si parlamentari orice politician. Celalat betiv zice :
- Va rog sa-l iertati sefu, asta cand e matol cumpara orice rahaturi

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Macar am mai ras putin
(putin mai mult rolling on the floor )

| NOBODY a răspuns:

Mda...ma rog

| Sconcsiş a răspuns:

Batman

| PastilăBă a răspuns:

Nu @ĄŇÐİ, aici nu se dau funditeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| pwp a răspuns:

Amuzante bancuri happy

| DudaYeah a răspuns:

Tare laughing mai ales aia cu certificatu'winking

| dαɴЗ a răspuns:

Al 2-a nu are sens.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Tare bancuri rolling on the floor!
Unu cu Bieber si cu aia din Twilight nu ai rolling on the floor?
Hai te rog fa unul si sa fie cat mai amuzant si penibil [pentru ei, firesc].

| Contrast a răspuns:

Multumim...ne-ai facut sa mai zambim...

| ĄŇÐİ a răspuns:

Ce tari is bancurile laughingrolling on the floor
N-am mai ras asa de mult laughing
fundita?winking laughing