| princessmary a întrebat:

Spuneti jocuri care le jucati cu prieteni cand va intalniti, spuneti si cum se joaca, va rog cat mai multe!

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

V-ati ascunselea, leapsa sau de-a prinselea, ratele si vanatorii, adevar sau provocare etc.

| DeeDee a răspuns:

Ei bine... dupa poza nu imi dau seama cati ani ai, dar eu cand aratam ca tine ma intalneam cu prietenii in fata blocului si jucam jocuri gen leapsa, carti, vas ascunselea, flori, fete si baieti, adevar sau provocare sau monopoly. Acum cred ca mai mult se joaca adevar sau provocare, carti sau jocuri videotongue Nu stiu ce sa iti mai spuntongue Sper ca te-am ajutat totusi

| betty17 a răspuns:

Sticluta cu otrava, fazan, meseriile, telefonul fara fir, telefonul american, de-a mama si de-a tatalaughing)(fara asta, glumeam)

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remi, poker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotron arunci piatra unde se opreste piatra, nu trebuie sa calci pe casuta aia. apoi, cand ajungi la 10 te intorci inapoi ei piatra de pe casuta calci pe casuta unde a fost piatra.