| BlueBird a întrebat:

Voi ce jocuri mai jucati pe afara? Cum se joaca acestea big grin?

2 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Multeeee

| SmekerasuxD a răspuns:

E mie imi place un joc numit ''devoratorul'' iar in el cineva este prizonier iar celalalt este predator iar ceilalti care mai joaca sunt oamenii, ei trebuie sa il elibereze(sa il atinga pe mana ca sa il dezlege)iar devoratorul trebuie sa il prinda iar pana nu ajunge la baza daca nu pierde, iar oamenii daca sunt prinsi si facuti devoratori (toti) vor trebuii sa manance prizonierul. mie imi place ff mult