| Neah a întrebat:

Spuneti-mi bancuri cu canibali, blonde, bula, alinuta si un site sau doua de bancuri
Funda happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

O blonda intr-un supermarket statea in fata unui raft plin cu termosuri. Nedumerita il intreaba pe vanzator:
- Fiti amabil, ce e acesta?
- Ce sa fie doamna, un termos.
- Si ce face termosul?
- Simplu: daca pui in el ceva fierbinte il tine fierbinte si daca pui ceva rece, tine rece.
- OK, iau si eu unul, zice ea...
A doua zi, la servici, blonda statea cu termosul pe masa cand o colega o intreaba:
- Vai, ti-ai luat termos? Ce ai in el?
- O cafea si o inghetata, raspunde mandra blonda.

Doua blonde la dus:
- Da-mi, te rog, samponul tau!
- Dar ai unul langa tine.
- Stiu, dar asta este pentru par uscat si eu am parul ud!hee hee

| HepiBăluuns a răspuns:

De ce sunt urme de picioare pe monitor?
-pentru ca o blonda a incercat sa intre pe internet.

de ce stau blondele cu urechile lipite de casa duminica?
-ca a 2 a zi sa se laude la servici ca au ascultat muzica house.

Intr-o zi la scoala profesoara il intreaba pe Vasilica:
-Vasilica, unde lucreaza tatal tau?
-Pai, matura pe strada.
-Vai, Vasilica dar nu asa se spune. e serviciul R. A. G. C. L in folosul comunitatii.
Apoi ajunge la bula:
-Bula, ce e tatal tau?
-Dj la mistick club!
-Adica?
-Clopotar la biserica...

www.bancuri.net
www.bancuri.us
www.bancuriok.com

| fan3dgd a răspuns:

Care e diferenta dintre o blonda si o bere?

berea e buna plina si blonda goala

| RoBsChYn a răspuns:

Stiu eu 1 site www.bancuribula.com si si un banc diferit de ce ai spus la intrebare : Vine sfarsitul lumii! -nu te teme vino in Romania suntem cu 50 de ani in urma :))