| andreea11_1066 a întrebat:

Ma gandeam daca puteti sa imi spuneti fiecare cate un banc am ceva important de facut! va rog spuneti-mi cat mai multe bancuri si cu Alinuta si cu Bula nu conteaza! dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta. Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni. uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
- A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
- Nu auziti ca a venit toamna?
- Noi suntem conifere!
Toti nebuni stateau agatati pe pereti la un momendat vin doctorul si spune :
- A venit toamna!
Toti nebuni cad jos num 2 ramin.
- Nu auziti ca a venit toamna?
- Noi suntem conifere!

Un om foarte gras statea in fata unei gradinitze de copii. La un moment dat vine la el o educatoare si-l intreaba:
-Nu va suparati, asteptati un copil?
Ca replica, barbatul gras spune:
-NU...asa sunt eu mai gras!

Un copil cu bunica lui in parc invatand sa mearga pe bicicleta. Uite buni am reusit sa merg cu 2 maini.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg cu o sg mana.Bv buni. Uite buni am reusit sa merg fara maini.bv buni. uite buni am reusit sa merg fara dinti laughingrolling on the floor

Un tanar scotian suna la HOT LINE:
- Buna iubitule, spune tipa.
- Buna scumpo, raspunde el.
La care tipa spune:
- As face orice pentru tine!
Da’ el raspunde:
- Bine, atunci inchide si suna-ma tu!

Termina fiul scotianului liceul si tatal, fericit il intreaba:
- Ce vrei sa-ti cumpar ca sa te recompensez?
Fiul:
- As vrea sa am si eu o motocicleta…
Lasa fiule ca-i prea scumpa…Uite, iti cumpar un pepene.
Dupa ce termina fiul si facultatea, tatal il intreaba:
- Cum sa te recompensez pentru bucuria pe care mi-ai facut-o?
Fiul, patit, raspunde:
- Lasa tata, nu te deranja, mai bine hai sa bem o bere.
- Dupa pepene?!

La scoala, profesoara lui Bula da clasei drept tema, o propozitie cu expresia "mama e numai una".
Urmatoarea zi la scoala profesoara ii intreaba pe colegii lui Bula ce propozitii au facut cu "mama e numai una":
-Ionel, tu ce ai scris?
-Pai, cand am fost bolnav mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
-Bravo!
-Dar tu Georgele, ce ai scris?
-Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica mama m-a ajutat, mama e numai una.
-Excelent!
Insfarsit a venit si randul lui Bula
-Si tu, Bula, ce ai scris?
-Pai eu cand am ajuns ieri acasa, imi era tare foame si am intrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele in frigider, am deschis frigiderul si am strigat:
MAMA, E NUMAI UNA!

Cum construiesc oltenii gardul? pun o scandura si scriu pe ea ''etc''.
Se pornesc doi tipi la baie.cind isi aduc aminte ca sheau uitat sapunul.merge unu dezbracat.pin in camera ia doaua sapunuri si se porneste la baie pe hol vede 3 blonde casa nu se faca de rusini se preface statuie...blondele se apropie si una zice trebuie sa aiba un buton ceva.il trage prima de ***** si el scapa sapunl.trage a doua scapa celalalt sapun.trage a treia nu cade nimic trage trage trage si la urma zice: uite are si sapun lichid

3 răspunsuri:
| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Categorie: Ion si Maria
Ion se duce la medic pentru ca avea scula tare mica. Medicul face si drege cu tratamente si extensii incat incepe sa-i creasca lui Ion scula. Si creste, si creste... La un moment dat ajunge la 40 de cm si Ion zice.
- No, pana aci, ca deja e pre mare!
Se duce iar la medic insa medicul nu-i da decat o singura solutie. operatia. La care, Maria, ingrijorata il intreaba pe medic.
- Da, domnu' doctor, cam cat timp va trebui sa poarte Ion a' meu carjele?
- Da cine a zis de carje? - intreaba doctorul?
- Pai -zice Maria- doar o sa-i lungiti picioarele, nu?

Bula intra grabit intr-o farmacie, plina ochi, cu o coada nesfarsita, Isi croieste loc prin randul gros, spunand intr-una:
- Dati-va, dati-va la o parte, domnilor! Am pe cineva la pat!
Pana la urma, ajuns la ghiseu, ii murmura farmacistei:
- Dati-mi un. prezervativ
Bula si Strula se intalnesc la portile Raiului.
Bula:
- Strula, tu de ce ai murit?
- De bucurie! Da' tu?
- Eu, de frig! Da' cum adica ai murit... 'de bucurie'?
- Pai am primit un telefon la servici ca ma inseala nevasta. Am fugit acasa si m-am uitat peste tot; in dormitor, in bucatarie, pe balcon, in baie. Nimeni! Si atunci am murit de bucurie!
- Ba', prostule! Trebuia sa cauti si in frigider! Si-atunci, acum traiam amandoi! daca mai vrei bancuri ia de pe saitul asta http://www.woow.ro/bancuri/banc-8443.WooW

| snoop a răspuns:

Bula vrea sa faca dragoste cu Maria dar nu stie ca nu mai este fata mare. Maria se duce la mama ei si ii spune:
- Mama, Bula vrea sa faca dragoste cu mine si o zis ca daca sunt fat? mare ma ia de sotie. Ce sa fac ca eu nu mai sunt fata mare?
Mama ii spune:
- Te duci la librarie si cumperi cerneala rosie. In timp ce face-ti dragoste, cand Bula nu-i atent torni cerneala pe cearsaf. Dimineata cand s-o trezi Bula, sa vada ca el e primul barbat din viata ta.
Zis si facut. DAR... Maria nu gaseste cerneala rosie? si cumpara cerneala verde.In timpul actului sexual Maria toarna cerneala pe cearsaf. Dimineasa cand Bula se trezeste vede verde pe cearsaf. Se duce acasa si ii spune tatalui sau:
- Am facut dragoste cu Maria si a curs verde pe cearsaf nu rosu.
Auzint astea, tatal ii spune:
- Bai Bula, i-ai spart fierea.