| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi ceva:
Frumos
Trist
Horror
Fericit
Traumatizant
Enervant.

22 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

>nu esti adoptata
>glumeam
>bau
>big grin
>sunt un unicorn si-mi folosesc cornul in moduri erotice
>pikapikapikachu

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Aici. laughing

| Doub a răspuns:

Am stat 30 de minute sa ma holbez cum infloresc merii. Nu ma satur sa privesc ceva asa fain.
"Când eşti trist îţi vine să dormi şi să uiţi. Îţi vine să-ţi culci capul pe genunchii altcuiva care te iubeşte, sau dacă eşti singur şi n-ai pe nimeni, să ţi-l culci pe palmele tale. Da. Îţi vine să dormi când eşti trist. Şi să uiţi... Dar când te trezeşti? Iar eşti trist şi nu mai poţi s-adormi din nou..."
"Fetiţa mea nu se opreşte din plâns şi ţipat în miez de noapte. M-am dus la ea la mormânt şi am rugat-o să înceteze, dar nu vrea să mă asculte, pur şi simplu."
Am vazut un copil zambind si ma gandeam ca are aceeasi soarta: moarte. Frumos, nu?happy
Traumatizant?thinking Sange peste tot. Nu fac fata.
Enervant- Momentul ala cand nu stiu ce sa fac. As vrea sa fac ceva, da' nu ma lasa orgoliul. Dau sfaturi geniale, da' cand e vorba sa-mi dau mie un sfat, mereu gresesc.

| KillMePlease a răspuns:

1. Ceva urat
2. Ceva fericit
3. Ceva siropos
4. Ceva trist
5. Ceva pizza?
6. Ceva ca minie?

| AirănMeidăn a răspuns:

1 avatarul meu
2 t/a
3 t/a
4 nu am cum sa zic ceva fericit
5 imi sterg astia raspunsul daca iti dau un link cu chestii de pe 4chan
6 t/a

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Fain ca nu esti de aia "Ba, ha ha, hai sa-i raspuns lu' asta la intrebare "Nu stiu". E cel mai frumos lucru care eu il vad la tine.
2.As zice dar nu-i frumos, era ceva legat de pisica ta.
3. Extraterestrii vor cucerii lumea in anul 6969696969696969696969696969696969696969696969696969696969.
4. Pisicuta ta va fi mereu cu tine :3
5.Cum ai facut cu fata aia de ai impins-o langa dusuriile baietiilor, cred ca mai stii cand, ai zis la T/A, o sa ti se intample si tie.
6.Da funda da funda da funda da funda da funda da funda da funda Da funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da fundaDa funda da funda da funda da funda da funda da funda da funda

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Îmi faci teme la mate? Hai te rog. laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai da un calcu'.
Apropo, am uitat sa zic, ai vazut si tu ca m-am bazat pe pisica ta:
A facut pui pisica ta?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu încă. Iti trimit eu o poza cu exercitiul, da mâine ca sa ai timp sa-l rezolvi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trandafir
Lacrimi
Sange
Bucuros
Accident
Mincinos
Scurt si la obiect laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Waaaaaaaw. Ba scrieri ma unu undeva, Khali a spus ceva normal. Incredibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos:
E primavara, nu mai e frig. Mai sunt aproape 8 saptamani si ceva de scoala.

Trist: Spaima, teste, teze straight face

Horror: "Ruki a parasit Gazette."

Traumatizant: Ai o alocatie de 42 de lei si un puscarias de 200 de lei.

Enervant: Vine vara hop tantarii si mustele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aia cu Ruki e traumatizant. I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

blushing
Fac si eu ce pot blushing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa fac atac de cord?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Persoanele obeze sunt predispuse la atac de cord thinking
Esti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar pot face atac de cord si daca ma sperii foarte tare. Adica nu o sperietura gen " bau" stiu tu ce vreau sa spun.
Asa obeza m-ai văzut tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu.
Esti ok laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt vie... misc. Sunt bine. laughing

| Ana00005 a răspuns:

La
ce
ora
intrii
azi
?

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

La 8. happy

| Ana00005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt de la 20 la 23