| MiihaxD a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva replici amuzante va >>>rooog!fundita

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Mersi de stupid si nefolositor tongue

uite iti mai dau ceva.->

Inchide`ti ferestrele si deschide`ti geamurile!

Daca nu va faceti temele, va las cu mediile descheiate.

Mi se pare mie sau vorbesc?

Voi sunteti 30 de cretini iar eu sunt unul.

in fiecare dimineata ma uit la topul celor mai bogati oameni ai lumii... daca nu sunt acolo, plec la munca

El: Ce faci mai?
Eu: acum astept distractia de maine
El: ce distractie?
Eu: de revelion
El: unde te duci?
Eu: nicaieri

am terminat ASEu`...de 2 ori, o data tavanul si a-2-a oara peretii

buna fetele, ce faceti? (raspuns: bine), faceti impreuna?

El: Toata viata mea am cautat o femeie ca tine.
Ea: Toata viata mea m-am ascuns de barbati ca tine.

Pa pa!

17 răspunsuri:
| anad a răspuns:

"Tu cand vorbesti cu mine tu sa taci!"/ "Iarna nu-i ca vara!"/ "Daca vrei sa faci pe maimuta, treci te rog in locul meu!"(profu` la ora)/ ""Ia banii astia, da sa nu-i cheltui!"/''Cat costa guma aia cu 3 mii?''/ ''Da-mi un pachet de lame la bucata!''

| Aero a răspuns:

Uita-te la nenea asta cum vorbeste limba romana:

http://www.youtube.com/watch?v=4Agv6OxyxFE

replici de replici...

| ELD a răspuns:

Vrei una `n mufa? bay sunt disbonibila!
bai hahalera, da`i muzica aia mai incetlaughing!
ce faci tu, in pana mea? [pa pa!]

| ELD a răspuns:

Disponibila *

| ELD a răspuns:

Mersi de fundahappy pa pa!

| Pho3nix a răspuns:

Te plictisesti?
Du-te ma si bagati o periuta in vagin.

| Horyka a răspuns:

Yabadabado ia-o-n gura si te du!
Vrei bataie?-Baga nasu-n cur la oaie!

| kaTTsu a răspuns:

Omg.
Raluca, te implor fa ceva!
O sa ajunga TPU invadat de fanii unor "staruri" absolut ratate straight face
WTF!?!?!?!
Uite o replica: Kill Hanna Montana, cuz is the evil in person...

| Clara120 a răspuns:

Uite:
Copil ratat din parinti radioactivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la luna te vad pe tine, ma uit la soare te vad pe tine, ma uit la stele te vad pe tine, da mai date naibii din fata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti cumperi fata sa imi dai curu inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu una tare pentru unu care te emerveaza: ba maicatea a vrut copil nu gorla sau ba mata nu tea vazut la spital cand te-ai nascut ca daca te vedea te lasa acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau: -noaptea`i la fel ca ziua, doar ca`i diferitarolling on the floor ( spusa de sora mearolling on the floor ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"gigi rubinet"
"mitica laptaru"
gugulan
bere clever
bere nr 1
bere gugulan
manghez

| dani1 a răspuns:

Da,aia e chiar enervanta...
Sa va zic eu una...am auzit-o mai demult.
Ramasesem peste noapte la verisoarele mele mai demult.Si una din ele plecase afara...intre timp, noi ne culcaseram. Dupa mai mult timp, intra cineva pe usa...intuneric intuneric.verisoara din pat face:"Tu esti?". Raspunsul a fost pe masura "Da, eu sunt".MFG! Cat de prost sa fii? Daca era un hot si zicea asalaughing

| ralukutza_4285 a răspuns:

Daca bani ar creste in copaci cu siguranta femeile s.ar marita cu maimutele