| Lia_Emi_2000 a întrebat:

Intrebare pentru toata lumea! vreau si eu daca se poate niste replici amuzante si cateva replici dure! FUNDITA
happy laughing :*

Răspuns Câştigător
| Ceryo a răspuns:

-iti dau un pumn de ai sa crezi ca ai facut cunostinta cu Superman
-uitate in ochii mei si ai sa vezi ca is pus pe rele
-am sa sterg podeaua cu tine si am sa iti fac cunoastinta cu mopul din baie
-nu ma deranja ca nu ai sa mai prinzi lumina zilei
-bagate sub banca ca vine big mama
-lasa-ma in pace ca am sa iti fac cunostinta cu Nok si aut(nokaut)
-daca nu ma lasi in pace o sa se faca eclipsa de pumni in ochi tai
-nu ma intimida ca am sa te fac eunuc
-te bat de iti suna apa in cap
-te bat de ai sa crezi ca ti-a sunat ceasul
-uitate la mine si am sa iti mut privirea in sus
-scoateti dinti ca sa nu tii scot eu...happy

| Lia_Emi_2000 explică (pentru Ceryo):

laughing) o sa vadem ce raspunsuri o sa mai primesc...(daca nu mai primesc iti dau fundita )

| Cristi19 a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

Nu-i bai, nu-s in cauta de fundite, macar mai m-am amuzat laughing

| Lia_Emi_2000 explică (pentru Cristi19):

Nu se pot da 2 fundite happy?

| Cristi19 a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

Nu merge, dar daca-ti dau un pumn in piept iti aplauda umerii! laughing)

15 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Daca-ti dau una zici ca te-a lovit trenul!
Poate-ti dau una de treci si restanta la fizica
prea devreme sa fie cineva dur la ora asta laughing

| Lia_Emi_2000 explică (pentru Cristi19):

NU-I RAU laughing CE ZICI DE ASTA : ba daca iti dau una te lipesc de perete si te dau jos cu șpacul?

| Cristi19 a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

Daca iti dau o palma te refuza 3 spitale big grin

| Lia_Emi_2000 explică (pentru Cristi19):

O stiu iti dau o palma de-ti flutura urechile?

| Cristi19 a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

Daca iti dau nici la reanimare nu mai ajungibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt prostii. Replicile vin pe moment, nu trebuie gândite.

| Ely3434 a răspuns:

Hey :*! Poftim http://calumea.blogspot.ro/2008/06/cum-sa-jignesti-fara-sa-injuri.html. Sau uite cetav de la mine :,, 1.Hai jet ca ai purici! 2.Marsi! 3.Iesi acasa! 4.Ai fata de spate! 5.Scuze ai cazut din cer? Ca ai fata cam turtita! 6. Mersi ca imi dai atentie, ma simt ca o vedeta! Apropo, nu dau autografe! 7. Te crezi destept? Cine te-a mintit? 8. Salveaza planeta! Impusca-te! 9. Du-te la un doctor! Prostia ta nu o poate vindeca dar poate te omoara ca sa scap de tine. 10. Nu te fac prost pentru ca ar fi o insulta pentru toti prostii! Funda? :* :))

| Lia_Emi_2000 explică (pentru Ely3434):

Pagina pe care o căutaţi în acest blog nu există.....nu-i nimic eu am vrut sa-ti dau funda dar nu mi-o aparut in partea
dreapta funda nu stiu de ce sad

| Ely3434 a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

AAA... Nu-i nimic. Dar daca iti apare imi dai fundita? :*

| Ceryo a răspuns (pentru Lia_Emi_2000):

Ms sa stii ca hid2down are dreptate replicile vin pe moment totule sa ai oleaca de imaaginatie ca poti sa faci cate vrei. oricum nu cred a e cazul nu e asa de periculoasa lumea din ziua de azi happy sau este?

| Androphyla a răspuns:

-Sterge-te la gura de gramatica!hee hee
-Iti dau una de zici ca te-a lovit trenul.