| irina20 a întrebat:

Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Pentru ca langa vas se afla o catea frumoasa si apetisanta care ii face cu ochiul de zeci de ori mai mult decat mancareahappy

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

E indragostit de catelusa de peste drum.sta si saliveaza la ea! CE nu-i asa? hai zi ca da!

| Flav a răspuns:

Fiindca este educat. Nu mananca ce nu-i apartine.laughing

| Farcas a răspuns:

Poate nu ii placebatting eyelashes

| RUMBURAK a răspuns:

Ca are multe euri

| valy a răspuns:

Ii era frica sa nu se imbolnaveasca de gripa porcinahappylaughing

Era odata un barbat care avea un caine pe care l-a numit Sex.
Intr-o zi s-a dus sa ii i-a cainelui o licenta noua.
-Domnule, as dori sa am o licenta pentru Sex.
-Si eu!
-Dar nu intelegeti, ea e un caine!
-Nu imi pasa cum arata.
-Dar.
-Nu ma intereseaza viata ta personala.
Cand a vrut sa e casatoreasca, i-a spus popei ca ar vrea sa aiba Sex la nunta.
-Cred ca ar trebui sa asteptati pana dupa nunta!
-Dar toata lumea ar fi incantata sa aiba pe Sex la nunta.
Familia omului a fost interzisa sa mai calce in biserica.
Cand l-a inscris intr-un concurs, a zis judecatorului ca vrea sa aiba Sex la tv.
Judecatorul a zis ca vrea sa dea mare.
Cand a divortat si se lupta pentru. custodia cainelui a zis ca Sex a fost foarte apropiat inainte de casatorie iar ca dupa aceea a disparut din viata sa.
-La fel si cu mine! a zis judecatorul.
-Dar nu intelegeti, am avut pe Sex de cand aveam 9 ani.
-Trebuie sa fii fost tare puternic.
Pana la urma a ajuns la psiholog.
-Doamna, Sex a fost cel mai bun prieten al meu, dar acum a disparut.
-Tu trebuie sa intelegi ca sexul nu e cel mai bun prieten al omului. I-ati un caine.

| Slavic a răspuns:

Deoarece micarea este stricata sau nu stiu sad

| rex_2081 a răspuns:

Era mancare pentru pisici?

identitate
| identitate a răspuns:

E de la McDonald's sau KFC!
Stie el ce stie...

| carla_1861 a răspuns:

Nu e mancare in vas rolling on the floor)

| -=AleCS=- a răspuns:

Poate ca vasul cu mancare era pe drum si doar cainele pe trotuar

| adrianamara a răspuns:

Poate ca l-a parasit stapanul si e tare trist!

| KatyLee a răspuns:

Pentru ca era sanatoasaoh.go on rolling on the floor

| cosmin23_5604 a răspuns:

Are botnita...